Nasza działalność

Projekt, produkcja i montaż mebli dla klientów sieciowych

01

Projektujemy i produkujemy rozwiązania meblowe i użytkowe do sklepów, fitnessów, biur, banków, hoteli i luksusowych apartamentów. 

Opiekujemy się całym projektem kreacji mebli od designu przez produkcję, aż po ich montaż na całym świecie. W ten sposób gwarantujemy dotrzymanie jakości w miejscu dostawy. 

Nasze realizacje można obejrzeć w najrozmaitszych zakątkach globu od Australii przez Azję i Europę, Afrykę aż po obie Ameryki.

Demontaż i utylizacja mebli

02

Współpracujemy z najlepszymi światowymi markami i dzięki temu możemy wdrażać do produkcji najnowsze trendy wzornicze, stosować unikatowe technologie i najlepsze materiały. Największe doświadczenie mamy we współpracy z sieciowymi klientami międzynarodowymi.

W związku ze zmianami na rynku, wyspecjalizowaliśmy się również we wspieraniu klientów w zamykaniu sieci ich sklepów i kompleksowej obsłudze związanej z demontażem i utylizacją wyposażenia sklepowego. 

 

Doświadczony i zgrany zespół

03

Od 1999 roku naszą firmę tworzy zgrana załoga z wieloletnim doświadczeniem.

Stawiamy czoła wyzwaniom, kreatywnie podchodzimy do nietypowych sytuacji, i przede wszystkim – ściśle współpracujemy dostarczając najlepsze rozwiązania. Znamy wartość dobrej komunikacji i wagę każdej minuty, zwłaszcza w miejscach oddalonych o tysiące kilometrów.
Dobrany zespół, działający w dobrze zorganizowanej strukturze, gdzie każdy wie, co ma robić – to klucz do sukcesu. Jesteśmy gotowi na rozwiązywanie najtrudniejszych problemów i niesienie pomocy klientom i kolegom.

Wysoka jakość

04

Połączenie doświadczenia i zaangażowanego zespołu ma wyniki w dostarczanej jakości. Nasz współczynnik reklamacji utrzymuje się poniżej 0,05% od lat, nie rzutując na atrakcyjności naszych cen.

Klienci mogą liczyć na wdrażanie rozwiązań w oparciu o value engineering, materiałów dostępnych lokalnie i w zgodzie z normami. Bazujemy na własnej dokumentacji technicznej, której szczegółowość pozwala nam obrać najlepszą ścieżkę realizacji i przewidzieć trudności.