Kariera

Kariera w MIA

Zgrany zespół jest najważniejszą częścią MIA.

Wolność, współodpowiedzialność, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie, koleżeństwo, szczerość, otwartość, uczciwość, przyjazne nastawienie – to wartości naszej załogi.

Pracując z ludźmi na których można liczyć, mamy pewność, że nasi klienci są w najlepszych rękach. Niejednokrotnie to właśnie poczucie odpowiedzialności za siebie i współpracowników sprawia, że nawet najbardziej napięte terminy są dotrzymywane przed czasem.

To właśnie ta niesamowita ekipa sprawia, że trudności przestają mieć znaczenie, bo stawia im czoło zgrana paczka profesjonalistów z bogatym doświadczeniem międzynarodowym i pozytywnym podejściem do życia i pracy.

Właśnie dlatego MIA tworzy tak wyjątkową kulturę zawodową. Kreują ją wyjątkowi ludzie, którzy we wspólnym realizowaniu zadań dodają część siebie. W ten sposób powstaje unikatowa jakość miejsca pracy.

Dołącz do nas już dziś!

Montażysta mebli sklepowych, ekspozycyjnych

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż mebli sklepowych oraz konstrukcji ekspozycyjnych
  • Pakowanie/załadunek/rozładunek mebli
  • Drobne prace przygotowawcze, instalatorskie, porządkowe
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania:
  • Gotowość do pracy i wyjazdów na terenie kraju i zagranicą
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Profesjonalne podejście do pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Szybka adaptacja do nowych warunków
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
Szczegóły oferty i aplikacja:
Specjalista sprzedaży z językiem francuskim

  • sprawna i skuteczna obsługa zamówień handlowych, zapytań ofertowych naszych klientów francuskojęzycznych;
  • koordynacja działań wewnątrz firmy związanych z obsługą klientów i realizacją ww. zadań;

  • obsługa i zarządzanie projektami dotyczącymi wyposażenia sklepów sieciowych, biur oraz klubów fitness na rynku międzynarodowym;

  • wspieranie rozwoju firmy w nowych działalnościach;

  • pozyskiwanie i wdrażanie nowych klientów.

Wymagania:
  • jesteś osobą energiczną, lubiącą wyzwania, zorientowaną na działanie i otwartą na kontakty międzynarodowe;
  • masz minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze klientów zagranicznych;
  • płynnie posługujesz się językiem francuskim;
  • chcesz pracować z najlepszymi klientami;
  • jesteś osobą samodzielną i zaangażowaną;
  • Twoje atuty to dążenie do wyznaczonych celów oraz pewność siebie;
  • masz silną potrzebę samorozwoju i chcesz w ciągu najbliższego roku zostać EKSPERTEM z doświadczeniem międzynarodowym.